Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 4000 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал G+OCA Pro 4000 mAh |
| Дата поступления | 24.10.2025 19:01:50 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Galaxy S21 5G |
| Розділ | АКБ Samsung |
| Сумісні моделі | Galaxy S21 5G (G991B G991U G991W) |
| ШтрихКод | 2000000356099 |
| Якість | оригінал G+OCA Pro |
Информация для заказа
- Цена: 426 ₴


