Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | Xiaomi |
| Производитель | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 5000 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал G+OCA Pro 5000 mAh |
| Дата поступления | 24.10.2025 19:01:50 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Redmi 12 |
| Розділ | АКБ Xiaomi |
| Сумісні моделі | Xiaomi Redmi 12 (23053RN02A / 23053RN02Y / 23053RN02I) |
| ШтрихКод | 2000000356259 |
| Якість | оригінал G+OCA Pro |
Информация для заказа
- Цена: 451 ₴


