Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 330 mAh |
| Варіант | оригінал Китай 330 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch Active2 44 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch Active2 44 мм (SM-R825F / SM-R835F / SM-R825U / SM-R835U) |
| ШтрихКод | 2000000344355 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴


