Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 247 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 247 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42 мм (SM-R880 / SM-R890) |
| ШтрихКод | 2000000344447 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴


