Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 410 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 410 mAh |
| Дата поступления | 22.09.2025 12:01:47 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch 5 44 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch5 44 мм (SM-R915F / SM-R905F) |
| ШтрихКод | 2000000344461 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴


