Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 590 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 590 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch5 Pro 45 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch5 Pro 45 мм SM-R925F |
| ШтрихКод | 2000000344478 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴


