Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 425 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 425 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch6 44 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch 6 44 мм |
| ШтрихКод | 2000000344492 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


