Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Совместимость аккумулятора | HUAWEI |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 215 mAh |
| Варіант | оригінал Китай 215 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Huawei Watch GT2 42 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Huawei Watch GT2 42 мм |
| ШтрихКод | 2000000344515 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


