Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Совместимость аккумулятора | HUAWEI |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 460 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 460 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Одеса |
| Моделі | Huawei Watch GT 2 Pro 46 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Huawei Watch GT 2 Pro 46 мм |
| ШтрихКод | 2000000344560 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 351 ₴


