Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | HUAWEI |
| Производитель | Huawei |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 530 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 530 mAh |
| Дата поступления | 22.09.2025 12:01:47 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Huawei Watch GT 3 Pro 46 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Huawei Watch GT 3 Pro 46 мм |
| ШтрихКод | 2000000344577 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 351 ₴


