Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | Xiaomi |
| Производитель | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 195 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 195 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Одеса |
| Моделі | Xiaomi Amazfit GTR 42 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Xiaomi Amazfit GTR 42 мм |
| ШтрихКод | 2000000344669 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


