Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Совместимость аккумулятора | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 410 mAh |
| Варіант | оригінал Китай 410 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Xiaomi Amazfit GTR 47 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Xiaomi Amazfit GTR 47 мм |
| ШтрихКод | 2000000344676 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴


