Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 7000 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 7000 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Lenovo Tab 4 10 Plus 10.1", Lenovo Tab 4 10.0, Lenovo Tab P10 10.0" |
| Розділ | АКБ планшет Lenovo |
| Сумісні моделі | Tab 4 10.1 TB-X304L / Tab 4 10 Plus TB-X704F / Tab P10 TB-X705 |
| ШтрихКод | 2000000181899 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 626 ₴


