Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Пользовательские характеристики | |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 4850 mAh |
| Дата поступления | 16.09.2025 19:00:50 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Lenovo Tab M10 Plus 10.3", Lenovo Tab M10 10.1" |
| Розділ | АКБ планшет Lenovo |
| Сумісні моделі | Lenovo Tab M10 TB-X505F / Tab M10 Plus 10.3" TB-X606F / Tab M10 10.1 X605L |
| ШтрихКод | 2000000140032 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 501 ₴


