Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 7040 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 7040 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Одеса |
| Моделі | Galaxy Tab S6 10.5", Galaxy Tab S6 Lite 10.4" |
| Розділ | АКБ планшет Samsung |
| Сумісні моделі | Galaxy Tab S6 T860 T865 / Galaxy S6 Lite P610 P615 |
| ШтрихКод | 2000000174907 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 551 ₴


