Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 7700 mAh |
| Варіант | оригінал Китай 7700 mAh |
| Дата поступления | 01.09.2025 15:55:26 |
| Доступність на складі | Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Lenovo Tab P11 Gen 2, Lenovo Tab M10 Plus Gen3 10.61", Lenovo Tab P11 |
| Розділ | АКБ планшет Lenovo |
| Сумісні моделі | Lenovo Tab P11 J606F / Lenovo Tab P11 Gen 2 TB350FU / Lenovo Tab M10 Plus Gen3 10.61" |
| ШтрихКод | 2000000362427 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 701 ₴


