Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| В наявності | Да |
| Дата поступления | 22.09.2025 17:01:26 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 |
| Моделі | MacBook Pro 13\u2033 A2337 |
| Місткість (Акумулятор MacBook) | 4380 mAh |
| Напруга (Акумулятор MacBook) | 11.39 V |
| Розділ | Mi Book|АКБ MacBook |
| Сумісні моделі | Apple A2389 MacBook Air 13" A2337 M1 2020 |
| ШтрихКод | 2000000235585 |
| Якість (Акумулятор MacBook) | Оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 2 603 ₴


