Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| В наявності | Да |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | MacBook Retina 12\u2033 A1534 |
| Місткість (Акумулятор MacBook) | 5263 mAh |
| Напруга (Акумулятор MacBook) | 7.55 V |
| Розділ | Mi Book|АКБ MacBook |
| Сумісні моделі | Apple A1705 MacBook Retina 12" A1534 2015-2017 |
| ШтрихКод | 2000000235578 |
| Якість (Акумулятор MacBook) | Оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 2 253 ₴


