Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| В наявності | Да |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Mi Book Air 12.5" |
| Місткість (Акумулятор MacBook) | 4866 mAh |
| Напруга (Акумулятор MacBook) | 7.6 V |
| Розділ | Mi Book|АКБ MacBook |
| Сумісні моделі | Xiaomi Mi Book Air 12.5" |
| ШтрихКод | 2000000197838 |
| Якість (Акумулятор MacBook) | Оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 427 ₴


