Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| В наявності | Да |
| Варіант | OCA Pro з плівкою |
| Дата поступления | 06.11.2025 19:01:20 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Цвет | чорне |
| Моделі | iPad Pro 12.9 2018, iPad Pro 12.9 2020 |
| Примітка | OCA Pro з плівкою |
| Розділ | Запчастини iPad |
| Розміри | 280 x 215 мм |
| Розміри, мм | 280 x 215 мм |
| Сумісні моделі | Apple iPad Pro 12.9" 2018 / iPad Pro 12.9" 2020 |
| ШтрихКод | 2000000177250 |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴



