Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Варіант | OCA Pro з плівкою |
| Дата поступления | 06.11.2025 19:01:26 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Одеса |
| Цвет | чорне |
| Моделі | iPad Pro 11" 2021, iPad Pro 11" 2022 |
| Примітка | OCA Pro з плівкою |
| Розділ | Запчастини iPad |
| Розміри | 247 x 178 мм |
| Розміри, мм | 247 x 178 мм |
| Сумісні моделі | iPad Pro 11" 2021 (A2301 A2459 A2460) / iPad Pro 11" 2022 (A2435 A2761 A2762 A2759) |
| ШтрихКод | 2000000177151 |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴


