Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Совместимость аккумулятора | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 5000 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 5000 mAh |
| Дата поступления | 03.09.2025 13:00:52 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Redmi 10A, Redmi 10C |
| Розділ | АКБ Xiaomi |
| Сумісні моделі | Redmi 10C (220333QAG 220333QBI 220333QNY 220333QL) / Redmi 10A (220233L2C / 220233L2G / 220233L2I) |
| ШтрихКод | 2000000201542 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 426 ₴


