Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 4000 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 4000 mAh |
| Дата поступления | 22.09.2025 13:01:17 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Galaxy S21 5G |
| Розділ | АКБ Samsung |
| Сумісні моделі | Galaxy S21 5G (G991B G991U G991W) |
| ШтрихКод | 2000000182018 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴


