Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Совместимость аккумулятора | Sony |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 3180 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 3180 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Xperia XZ Premium |
| Розділ | АКБ Sony |
| Сумісні моделі | Xperia XZ Premium G8142 / G8141 / SO-04K / SO-04J |
| ШтрихКод | 2000000183565 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴


