Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость аккумулятора | LG |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 2800 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 2800 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | LG K10 2017, LG K20 Plus |
| Розділ | АКБ LG |
| Сумісні моделі | LG K10 2017 (M250 X400 LGM-K121K LGM-K121L) / K20+ Plus (LGMP260 TP260 VS501 M255) |
| ШтрихКод | 2000000190693 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴


