Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 4500 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 4500 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Galaxy S23 FE |
| Розділ | АКБ Samsung |
| Сумісні моделі | Galaxy S23 FE (SM-S711B SM-S711B/DS SM-S711U1 SM-S711U SM-S711W SM-S7110) |
| ШтрихКод | 2000000250533 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 351 ₴


