Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Совместимость аккумулятора | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 8000 mAh |
| Варіант | оригінал Китай 8000 mAh |
| Дата поступления | 22.09.2025 16:31:41 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 |
| Моделі | Galaxy Tab S7 11.0", Galaxy Tab S8 11" 2022 |
| Розділ | АКБ Samsung |
| Сумісні моделі | Galaxy Tab S7 5G (SM-T870 SM-T875 SM-T876B) / Galaxy Tab S8 5G (SM-X700 SM-X706 SM-X706B SM-X706U SM-X706N) |
| ШтрихКод | 2000000250588 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 601 ₴


