Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Емкость | 5000 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 5000 mAh |
| Дата поступления | 22.09.2025 16:31:42 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Одеса |
| Моделі | Vivo Y11s, Vivo Y20A, Vivo Y12s 2020, Vivo Y20 |
| Розділ | АКБ UleFone |
| Сумісні моделі | Vivo Y11s V2028 / Vivo Y20 (V2029 V2029_PK) / Vivo Y20A (V2052 V2054 V2070 V2101 V2034) / Vivo Y12s 2020 (V2026 V2033 V2042) |
| ШтрихКод | 2000000251240 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴


