Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Совместимость аккумулятора | Sony |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 2700 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 2700 mAh |
| Дата поступления | 22.09.2025 13:01:48 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Xperia XZ1 |
| Розділ | АКБ Sony |
| Сумісні моделі | Xperia XZ1 G8341 G8342 F8341 F8342 G8343 SOV36 SO-01K |
| ШтрихКод | 2000000146867 |
| Якість | оригінал Китай |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴


