
Акумулятор Xiaomi BM5R Redmi 12 (оригинал G+OCA Pro 5000 mAh)
451 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність акумулятора | Xiaomi |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5000 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал G+OCA Pro 5000 mAh |
| Дата надходження | 24.10.2025 19:01:50 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Redmi 12 |
| Розділ | АКБ Xiaomi |
| Сумісні моделі | Xiaomi Redmi 12 (23053RN02A / 23053RN02Y / 23053RN02I) |
| ШтрихКод | 2000000356259 |
| Якість | оригінал G+OCA Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴

