
Акумулятор Samsung EB-BR935ABY Samsung Galaxy Watch 6 40 мм (оригінал Китай 300 mAh)
300 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 300 mAh |
| Варіант | оригінал Китай 300 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch 6 40 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch6 40 мм |
| ШтрихКод | 2000000344485 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

