
Акумулятор Samsung EB-RB810ABU Samsung Galaxy Watch 2018 42 мм (оригінал Китай 270 mAh)
275 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 270 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 270 mAh |
| Дата надходження | 22.09.2025 12:01:47 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch 2018 42 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch 2018 42 мм |
| ШтрихКод | 2000000344508 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴

