
Акумулятор Huawei HB572728EFW Huawei Watch GT 3 Pro 46 мм (оригінал Китай 530 mAh)
351 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність акумулятора | HUAWEI |
| Виробник | Huawei |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 530 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 530 mAh |
| Дата надходження | 22.09.2025 12:01:47 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Huawei Watch GT 3 Pro 46 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Huawei Watch GT 3 Pro 46 мм |
| ШтрихКод | 2000000344577 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

