
Акумулятор Huawei HB672836EEW Huawei Watch 3 Pro 48 мм (оригінал Китай 807 mAh)
351 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Сумісність акумулятора | HUAWEI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 807 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 807 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Одеса |
| Моделі | Huawei Watch 3 Pro 48 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Huawei Watch 3 Pro 48 мм |
| ШтрихКод | 2000000344614 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

