
Акумулятор Xiaomi PL412120H Xiaomi Amazfit GTR 42 мм (оригінал Китай 195 mAh)
300 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність акумулятора | Xiaomi |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 195 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 195 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Одеса |
| Моделі | Xiaomi Amazfit GTR 42 мм |
| Розділ | АКБ смарт годинник та камери |
| Сумісні моделі | Xiaomi Amazfit GTR 42 мм |
| ШтрихКод | 2000000344669 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

