
Акумулятор Samsung EB-BT725ABU Galaxy Tab S6 T860 T865, S6 Lite P610 P615 (оригінал Китай 7040 mAh)
551 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7040 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 7040 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Одеса |
| Моделі | Galaxy Tab S6 10.5", Galaxy Tab S6 Lite 10.4" |
| Розділ | АКБ планшет Samsung |
| Сумісні моделі | Galaxy Tab S6 T860 T865 / Galaxy S6 Lite P610 P615 |
| ШтрихКод | 2000000174907 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴

