
Акумулятор Lenovo L20D2P32 Tab P11 2022 J606F, Tab P11 Gen 2 TB350FU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-125 (о
701 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7700 mAh |
| Варіант | оригінал Китай 7700 mAh |
| Дата надходження | 01.09.2025 15:55:26 |
| Доступність на складі | Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Lenovo Tab P11 Gen 2, Lenovo Tab M10 Plus Gen3 10.61", Lenovo Tab P11 |
| Розділ | АКБ планшет Lenovo |
| Сумісні моделі | Lenovo Tab P11 J606F / Lenovo Tab P11 Gen 2 TB350FU / Lenovo Tab M10 Plus Gen3 10.61" |
| ШтрихКод | 2000000362427 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴

