
Акумулятор Apple A2389 MacBook Air 13" A2337 M1 2020
2 603 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| В наявності | Да |
| Дата надходження | 22.09.2025 17:01:26 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 |
| Моделі | MacBook Pro 13/u2033 A2337 |
| Місткість (Акумулятор MacBook) | 4380 mAh |
| Напруга (Акумулятор MacBook) | 11.39 V |
| Розділ | Mi Book|АКБ MacBook |
| Сумісні моделі | Apple A2389 MacBook Air 13" A2337 M1 2020 |
| ШтрихКод | 2000000235585 |
| Якість (Акумулятор MacBook) | Оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 603 ₴

