
Акумулятор Apple A1496 MacBook Air 13" A1466 2013-2017
1 502 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| В наявності | Да |
| Дата надходження | 10.09.2025 17:00:50 |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Львів |
| Моделі | MacBook Air 13" A1466 |
| Місткість (Акумулятор MacBook) | 7150 mAh |
| Напруга (Акумулятор MacBook) | 7.6 V |
| Розділ | Mi Book|АКБ MacBook |
| Сумісні моделі | Apple A1496 MacBook Air 13" A1466 2013-2017 |
| ШтрихКод | 2000000235561 |
| Якість (Акумулятор MacBook) | Оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 502 ₴

