
Акумулятор Samsung EB-BS711ABY Galaxy S23 FE S711 (оригінал Китай 4500 mAh)
351 ₴
- В наявності
+380 (67) 830-86-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4500 mAh |
| В наявності | Да |
| Варіант | оригінал Китай 4500 mAh |
| Доступність на складі | Дніпро 1 / Київ / Львів / Одеса |
| Моделі | Galaxy S23 FE |
| Розділ | АКБ Samsung |
| Сумісні моделі | Galaxy S23 FE (SM-S711B SM-S711B/DS SM-S711U1 SM-S711U SM-S711W SM-S7110) |
| ШтрихКод | 2000000250533 |
| Якість | оригінал Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

